Winetime (Вайнтайм) Промокоды Скидки 10% на товары

Winetime (Вайнтайм) Промокоды Скидки 10% на товары

(Вайнтайм) Winetime Промокоды Скидки 10% на товары. Скидка по промокоду считается от 100% цены на сайте. – Промокод действует только на позиции, которые на этот момент не в акциях (нет скидки). – Промокод НЕ действует на позиции у которых есть надпись «На этот товар скидки не распространяются» – Скидки по промокоду не суммируются, а большая поглощает меньшую. Это на случай наличия у покупателя персональной скидки клиента (например у него уже есть скидка у нас 5%).

О Winetime Промокоды

WINETIME ‒ це мережа вино- та гастромаркетів, до складу якої входять 21 магазин в 14 регіонах України. Компанія імпортує алкоголь та продукти кращих виробників із десятків країн Старого та Нового Світу. Також в мережі реалізують продукцію невеликих українських виробників. Разом — понад 8 000 найменувань алкоголю і гастрономії.

Купити алкголь та продукти власного, і не тільки, імпорту можна також в нашому інтернет-магазині. Там можна замовити товар для себе чи для співробітників своєї компанії з доставкою додому чи в офіс. Інтернет-магазин WINETIME ‒ швидкий і зручний спосіб купувати улюблені смачні товари.

Reply